O MNIE

To dział, w którym wypadało by coś napisać.
Ale to ciężko tak o sobie się rozwodzić.
Więc postaram się zwięźle… I bardziej istotne rzeczy… Może się to uda…

Artystycznie:

Interesuje się szeroko pojętą grafiką, począwszy od warsztatowej, a skończywszy na obecnie mocno popularnej komputerowej. W tej materii czuję się zdecydowanie najlepiej.
Jak widać na załączonych obrazach rysuję, maluję, zestawiam z sobą zdjęcia tworząc kolaże…
Często pracuję i działam intuicyjnie, co daje zazwyczaj ciekawe efekty końcowe.

Życiowo:

„Wysportowany, wysoki” : )  niekoniecznie już Kawaler urodzony w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku, ze specyficznym poczuciem humoru.

Jestem pasjonatem rowerowym, uwielbiam ekstremalne zjazdy rowerowe w górach generalnie sporty grawitacyjne.

Uczuciowo:

Jest naprawdę ciekawie…

Z kwestii materialnych:

Chciałbym mieć w przyszłości Subaru Imprezę z naprawdę dobrą instalacją gazową.

Hmm… I co jeszcze? Hmm… Nie wiem. Jak by co można zapytać.

Zawodowo :

Aktualne: praca na stanowisku grafik DTP w PF Logo Express *ale jakbyście o czymś fajnym słyszeli dajcie znać koniecznie !! . W przyszłości: praca ( kreatywna )  związana z kompleksowym projektowaniem aut.

Przemyślenia:

Często ludzie pytają się dlaczego rysujesz? Co dany „obrazek” przedstawia? Jaki ma tytuł? Co oznacza to czy tamto? I np.: dlaczego tak, a nie inaczej?
Ja na takie pytania mam taką odpowiedź:
Rysunek czy też jakieś inne artystyczne przedstawienie nie musi być tworzone z myślą o konkretnym odbiorcy, czy też przedstawiać i poruszać jakiś ważny problem, aby było „dobre”.
Moim zdaniem rysunek jest tylko prowokacją do zastanowienia się nad samym sobą. Albowiem to, co widzimy jest odzwierciedleniem naszego wewnętrznego stanu emocjonalnego. I jak postrzegamy świat jest zależne od nas, ponieważ widzimy go w takich barwach, w jakich chcemy. Dlatego też nie nazywam swoich prac, nie zamykam ich w ramy tytułu. Nie narzucam i nie podpowiadam odbiorcy jak ma odczytywać treść.

Można patrzeć i nie widzieć, ale można też patrzeć i czuć to całym sobą.