Samsung

Samsung pod koniec 2012 roku rozpoczął akcje promocyjną swoich produktów w zakresu urządzeń mobilnych… z tej okazji budował w różnych miejscach Polski „miasteczka firmowe”, na których można było zapoznać się z nowinkami i możliwościami technicznymi jakie oferują ich produkty.

W ramach całej akcji zorganizowali prę konkursów ściśle powiązanych z prezentowanymi produktami. Jednym z takich wyzwań ogłoszonych przez firmę było zaprojektowanie szaty graficznej na tylną obudowę telefonu Samsung Galaxy Note II.

Konkurs został podzielony na trzy etapy gdzie każdy etap wygrywały dwie prace. Jedną wybierało Jury a drugą internauci. Poniższy schemat prezentuje jak to działa w praktyce.

W skład Jury wchodzą pracownicy firmy Samsung oraz portalu internetowego www.kreatywne.pl na łamach którego ukazała  się informacja o konkursie oraz odbywa się głosowanie publiczności.

JURY:

Natalia Maleszyk – Samsung
Filip Wisnander – Samsung
Dominika Gowik – Leo Burnett
Wiktor Klatkowski – Leo Burnett
Joanna Majewska – Kreatywne.pl
Katarzyna Szaszkiewicz – Kreatywne.pl

 

Po zapoznaniu się z regulaminem i spełnieniu w nim zawartych założeń postanowiłem podjąć wyzwanie Samsunga i zgłosiłem swoje pracę do III etapu konkursu, który obszarowo obejmował tereny wielkopolski. Tu możecie sprawdzić jakie to były prace (Galeria 5 Samsung)

Ku mojemu zaskoczeniu i wielkiej radości zostały nagrodzone dwie prace, ta  po lewej zdobyła pierwsze  miejsce III etapu a po prawej została zakwalifikowana do walki w kategorii nagrody publiczności.

samsung

UWAGA hehe po wielu tygodniach oczekiwania ostatecznie moja praca po Lewej została wybrana do realizacji tym samym wygrała cały konkurs … :)

 <powrót